Natan Houbrechts

Zomerkamp in Z33 (8-12 jaar)

Na het succes van de vorige editie, zijn ze er weer: onze zomerkampen voor 8-12-jarigen. Het worden twee driedaagse zomerateliers die je helemaal onderdompelen in de expo’s.

Kunstwerken uit onze expo’s zijn de inspiratiebron voor je eigen werk. Drie dagen lang komen verschillende kunstvormen aan bod, gaande van muziek, schilderen, tekenen tot boetseren. Samen met de blik van de kunstenaars uit de tentoonstellingen ontwikkel je je eigen stijl en sta je stil bij thema’s zoals geloof en hoop.

Kom dat zien

Het eindresultaat bewonderen van de kampen? Dat kan. Iedereen is welkom op woensdag 14 augustus, van 16 tot 17 uur. Dan tonen we alle werken en zijn we gratis te bezoeken.

 

In samenwerking met bricol’art vzw.

bricol’art

Hoe geef je zonder woorden uitdrukking aan je ideeën en gevoelens? Daar maken Angie Madalijns en Mieke Winters werk van. Samen zetten ze creatieve ontwikkeling en uitdrukking centraal bij bricol’art.

 

12.08 tot 14.08.24

Voor wie? Kinderen tussen 8-12 jaar

Wanneer? 12 tot 14 augustus 2024, van 9u-16u
Opvang: vanaf 8u30 en tot 16u30

Praktisch?
Draag kleren die vuil mogen worden en breng zelf je lunch mee.
Wij zorgen voor drank en tussendoortjes.

Na 18 augustus mag je de werkjes van je kind(eren) ophalen in Z33.

Prijs per kind € 130,00
Prijs met UiTPAS Hasselt kansentarief € 30,00
Enkel op vertoon van UiTPAS Hasselt met kansentarief
Meer zomerkampen in Z33

Zomerkamp in Z33 (8-12 jaar)

Lees meer

Zomerkamp in Z33 (8-12 jaar)

Natan Houbrechts

Lees meer