Team members

Adinda
Van Geystelen
Adinda Van Geystelen

Artistic director

adinda.vangeystelen@z33.be
+32 (0)11 29 59 60

Ali
Osman Tugla
Ali Osman Tugla

Technical Service & Production

ali.osman.tugla@z33.be
+32 (0)11 29 59 88

Annelies
Thoelen
Annelies Thoelen

Head of program

annelies.thoelen@z33.be
+32 (0)11 29 59 69

Cindy
Achten
Cindy Achten

Reception

cindy.achten@z33.be
+32 (0)11 29 59 60

Erna
Deferm
Erna Deferm

Reception

erna.deferm@z33.be
+32 (0)11 29 59 71

Geert
Driessen
Geert Driessen

Business Project Coordinator

geert.driessen@z33.be
+32 (0)11 29 59 92

Heleen
Van Loon
Heleen Van Loon

Curator

heleen.vanloon@z33.be
+32 (0)11 29 59 76

Herman
Achten
Herman Achten

Accountant

herman.achten@z33.be
+32 (0)11 29 59 63

Ils
Huygens
Ils Huygens

Curator

ils.huygens@z33.be
+32 (0)11 29 59 60

Ilse
Doumen
Ilse Doumen

Reception

ilse.doumen@z33.be
+32 (0)11 29 59 60

Iris
Peeters
Iris Peeters

Human Resources

iris.peeters@z33.be
+32 (0)11 29 59 67

Jan
Bloemen
Jan Bloemen

Business Director

jan.bloemen@z33.be
+32 (0)11 29 59 62

Jennifer
Van Och
Jennifer Van Och

Digital Communication

jennifer.vanoch@z33.be
+32 (0)11 29 59 98

Jesse
Bas
Jesse Bas

Head of Technical Service & Production

jesse.bas@z33.be
+32 (0)11 29 59 93

Kurt
Geraerts
Kurt Geraerts

Project Coordinator Exhibitions

kurt.geraerts@z33.be
+32 (0)11 29 59 91

Lieve
Vanhoyland
Lieve Vanhoyland

Project Coordinator Film & Exhibitions

lieve.vanhoyland@z33.be
+32 (0)11 29 59 95

Lindsy
Thijs
Lindsy Thijs

Reception

lindsy.thijs@z33.be
+32 (0)11 29 59 71

Lydia
Melon
Lydia Melon

Reception

lydia.melon@z33.be
+32 (0)11 29 59 60

René
Gilis
René Gilis

Technical Service & Production

rené.gilis@z33.be
+32 (0)11 29 59 68

Rien
Geypen
Rien Geypen

Project Coordinator Activities & Events

rien.geypen@z33.be
+32 (0)11 29 59 77

Silvia
Franceschini
Silvia Franceschini

Curator

silvia.franceschini@z33.be

Sophie
Meers
Sophie Meers

Public Mediation

sophie.meers@z33.be
+32 (0)11 29 59 65

Susy
Fagard
Susy Fagard

Head of Hospitality

susy.fagard@z33.be
+32 (0)11 29 59 66

Tim
Roerig
Tim Roerig

Curator

tim.roerig@z33.be

Veerle
Ausloos
Veerle Ausloos

Head of Communication, Press & Marketing

veerle.ausloos@z33.be
+32 (0)499 67 76 11

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief!

Please!

Choose your language

nlen